Zalyžujte si ve Schladmingu

skiing-1723857_1280

Nádherné jižní stěny masívu Dachstein a Schladminger Tauern poukazuje na vše, co svět Alp může nabídnout. Oblast Schladmingu se nachází v centru lyžařského regionu Schladming s více jak stovkou zasněžených vrcholů a nabízí nádherné ubytování Schladming.

Areál je ráj pro nadšence zimních sportů, avšak nabízí širokou škálu aktivit i za letních dnů. Schladming-Dachstein Summer Card pro Vás zpřístupňuje všechny vrcholy v okolí. Ve svém volném čase můžete využít horskou železnici, jezera ke koupání, kryté bazény, muzea a mnoho dalších možností.

Mnohé penziony ve Schladmingu jsou umístěny v horní lyžařské oblasti v těsné blízkosti sjezdovek. Nejvyšší kvalitu zimního sportovního zážitku představuje ubytování Schladming umístěné přímo vedle sjezdovek, tudíž si po výborné snídani můžete nasadit jen popruh od lyží. Fanoušci alternativních zimních sportů jako je běh na lyžích a sněžnicích se také mohou těšit na snadný přístup k těmto činnostem. Oblast lyžování Schladming obsahuje oceněné běžecké tratě všech stupňů obtížnosti, kde se profesionálové i amatéři mohou těšit na kouzelné zimní krajiny.V současné době se ubytování Schladming soustředí i na půjčování sněžnic pro hosty.

Pokud jste rodina s malými dětmi, nebojte se i s nimi vyrazit na dovolenou. V některém ubytování Schladming se specializují i na hlídání dětí, jejich zabavení a personál připravuje hry, aby děti zabavil.Schlading patří mezi nejlepší lyžařské oblasti. To co Schladming činí jedinečným, jsou služby na nejvyšší úrovni za přijatelné ceny.

Napsat komentář